Günümüz ihtiyaçlarına ve hayatın hızlı işleyişine ayak uydurmanın, dinamik olmaktan ve hukuku doğru algılamaktan geçtiğini bilen sağlam kadrosuyla Kavame Hukuk Bürosu, müvekkillerine her alanda ve dünyanın her yerinde hizmet verebilmektedir.


Hakkımızda


Bizler için gizlilik ilkelerine sadakat, yalnız müvekkile karşı sadakat hükümlülüğünün yerine getirilmesi değil aynı zamanda hukukun kendisine de sadık olmak anlamını taşır.


Av. Oya Deniz Kavame tarafından 2015 yılında kurulan Kavame Hukuk Bürosu, bünyesinde farklı hukuk dallarında deneyim sahibi olan avukat, akademisyen ve danışmanların olduğu, ulusal ve uluslararası hukuki iş ve işlemlere dair tam kapsamlı hukuki danışmanlık hizmetinin sunulduğu, Türkiye’nin ekonomik ve sosyo-kültürel olarak en önemli şehri olan İstanbul’da bulunan butik bir hukuk bürosudur.

Kavame Hukuk Bürosu’nun temel prensipleri arasında müvekkillerin ihtiyaç duyduğu hukuki desteği tespit ederek en makul çözüm önerisini geliştirmek, gizlilik ilkelerine riayet ederek hizmet sunmak ve kaliteli çalışmalar gerçekleştirmek yer almaktadır.


Günümüz ihtiyaçlarına ve hayatın hızlı işleyişine ayak uydurmanın, dinamik olmaktan ve hukuku doğru algılamaktan geçtiğini bilen sağlam kadrosuyla Kavame Hukuk Bürosu, müvekkillerine her alanda ve dünyanın her yerinde hizmet verebilmektedir. Hâlihazırda başta Türkiye olmak üzere, Amerika, İngiltere, Almanya, İtalya ve Fransa’da yerleşik şirket ve şahıslara hukuki danışmanlık veren Kavame Hukuk Bürosu, her geçen gün farklı alanlarda faaliyet gösteren tüzel kişiler ve şahıslara vekillik etmekte ve müvekkillerinin yurtdışındaki hukuki ihtiyaçlarına ilgili bölgedeki çözüm ortakları olan hukuk bürolarıyla işbirliğinde bulunarak hızlı cevap verebilmektedir.