Her türlü şirket, boyutlarına ve sektörüne bağlı olmaksızın, hukuki iş ve işlemlerle var olup, varlığını sorunlardan arî güvenli bir şekilde sürdürebilmek için hukuki desteğe ihtiyaç duyar. Şirketler hukukunun temelini oluşturan işlemler tescilden itibaren şirket sözleşmeleri ile başlayıp birleşme ve devralma gibi hususları da kapsamakta ve tescilden sonra da şirket faaliyetlerine dair kuralların bütününü içine almaktadır. Şirketler hukuku kapsamındaki her bir basamakta, avukat ve danışmanlarımızla birlikte yerli ve yabancı şirketlerin kuruluş, birleşme, devralma ve bölünme gibi pek çok talebini karşılamaktayız.

Şirketler Hukuku alanında deneyimli büromuz, birleşmeler, devralmalar, bölünmeler, ortak girişimler ve bunlara dair her nevi anlaşmaların tanzimi hususunda yoğun ve etkili danışmanlık hizmeti vermektedir. Büromuz aynı zamanda farklı sektörlerde faaliyet gösteren müvekkillerine ve yurtdışından Türkiye’ye yatırım yapan girişimcilere hukuki danışmanlık desteği sunmaktadır.

Şirketlere kapsamlı hukuki danışmanlık hizmeti sunumuyla birlikte özellikle birleşme ve devralma süreçlerinin yürütülmesinde Kavame Hukuk Bürosu müvekkillerinin ihtiyaçlarını özenle karşılamaktadır.

Büromuz, şirketlere kuruluş öncesinde ve sırasında verdiği hukuki hizmetleri müteakip kuruluşlarından sonra şirketlerin ihtiyaç duyduğu hukuki danışmanlık hizmetlerini de düzenli olarak sunar ve böylelikle şirketlerin gerek birbirleriyle gerekse kamu kurum ve kuruluşları ya da gerçek kişilerle olan ilişkilerinde hukuki risk analizlerini yaparak yön gösterici rol üstlenir.